• 02-678-1771

ביקורת חקירתית

פירמת שמידט בן צבי ושות’ מספקת שירותי ביקורת חקירתית למשרדי ממשלה, גופים ציבוריים, עמותות וחברות.

קרא עוד

מיסים

פירמת שמידט בן צבי ושות’ מספקת שירותי ייעוץ מס שוטפים ומלווה את הלקוח בייצוג מול רשויות המס במגוון תחומים.

קרא עוד

מחלקה כלכלית מקצועית

עבודתו של רו”ח המבקר היא למצוא את ה’פאשלות’ שלכם. כמו פקח חניה.. כל פאשלה= ליקוי, וכנראה שהוא לא ירצה לסיים את הביקורת שלו על התיק שהגשתם בלי למצוא שם ליקויים.

קרא עוד

ביקורת חיצונית

פירמת שמידט בן צבי ושות’ מספקת שירותי ביקורת ועריכת דוחות כספיים לעצמאים, חברות, מלכ”רים, רשויות מקומיות ועוד. הביקורת נערכת בהתאם לתקני חשבונאות מקובלים ובהתאם להוראות החוק החלות על התאגיד.

קרא עוד

רשויות מקומיות

למשרד ניסיון רב בביצוע ביקורת בשילטון המקומי על נושאיה השונים: שכר, גבייה, תביעות ועיקולים, נכסים ועוד.

שירותי הביקורת ניתנים על ידי עובדים מקצועיים המתמחים בתחום ראיית חשבון ומערכות מידע בשילוב תודעת שירות גבוהה למתן תוצר מיטבי ללקוח.

קרא עוד

רשות החדשנות

משרדינו מספק שירות איכותי ומקיף עבור חברות פיתוח: ליווי והתנהלות מול משרדי המדען הראשי, סיוע בהגשת בקשות תמיכה למשרדים ממשלתיים ושירותי חשבונאות מתקדמים

קרא עוד

עמותות ומלכרים

משרדינו מספק מגוון שירותים למלכר: שירותים חשבונאיים שוטפים, ליווי מקצועי בביקורות הנערכות מטעם משרדי ממשלה, שירותי חשבות מלווה וביקורת פנים.

קרא עוד

עסקים

משרדינו מספק שירות כולל עבור בעלי עסקים
הנהלת חשבונות, הכנת תלושי שכר, ביקורת ועריכה של דוחות כספיים והתנהלות מול משרדי ממשלה, תוך מתן דגש על היבטי מס וסוגיות ביחסי עובד מעביד.

קרא עוד

ביקורת פנים

מיפוי תהליכים עסקיים, בניית תוכניות ביקורת, עריכת ביקורות חד פעמיות, תקופתיות או אד-הוק וזאת על מנת למקסם את משאבי הארגון ליעילות ואפקטיביות מקסימלית.

קרא עוד